Wienerberger

Продукція з клінкеру від кращих європейських виробників

Сьогодні навіть не обговорюється питання, чому будівельники вибирають цеглу, бруківку або плитку, зроблену з клінкеру. Переваги клінкеру широко відомі: це і міцність, і зносостійкість і опір агресивних атмосферних явищам, а також екологічність матеріалу.

Величезна популярність продукції стала причиною появи великої кількості компаній, які займаються виробництвом клінкеру. Найбільшим попитом користуються німецькі, польські та голландські бренди, так як для створення будматеріалів використовується глина без домішок, а родовища кращої глини знаходяться в Німеччині, Австрії і Польщі.

Одним із прикладів компанії, яка гарантує високу якість продукції, є Wienerberger – одна з провідних компаній з виробництва керамічних блоків, цегли, черепиці та бруківки.

Історія компанії налічує без малого два століття – перший завод був заснований в 1819 році в передмісті Відня підприємцем Алуа Мізбахом.

Концерн сьогодні – це понад 230 заводів на кількох континентах, які виробляють найвідоміші продукти бренду – лицьову цеглу terca, черепицю koramic wienerberger, і інші вироби з клінкеру, які широко використовуються для створення унікальних дизайнів.

Wienerberger terca – популярний будматеріал в Україні

Terca, мабуть, найвідоміший облицювальний матеріал від цієї компанії. Основне виробництво цегли зосереджено на заводах Голландії, Німеччини та Бельгії, де знаходяться родовища кращої глини. Різноманітність відтінків цегли обумовлюється різним складом глини, яка використовується для виготовлення продукції – натуральні домішки створюють унікальні відтінки, властиві цеглі, створеному з сировини конкретного родовища.

Цегла terca вигідно відрізняється від цегли інших виробників широкою гамою відтінків, строгою геометрією форм і різними розмірами, які дозволяють створювати імітації різних матеріалів і оформляти фасади найрізноманітніших форм. Незважаючи на те, що традиційним застосуванням клінкерної цегли та плитки є оформлення заміських будинків, клінкерну цеглу terca часто використовують для втілення різноманітних (футуристичних) дизайнів. Фактура різноманітна – гладка, колота, шорстка, цегла під старовину – політ дизайнерської фантазії необмежений!

Тerca – цегла особлива, вона відмінно підходить для використання в нашій кліматичній зоні, де характерні різкі температурні коливання і достатньо сильні вітри. Через досить агресивний атмосферний вплив далеко не всі облицювальні матеріали здатні зберігати свої позитивні властивості протягом усього терміну дії гарантії, даного виробниками. Тerca wienerberger в цьому плані може обставити багатьох конкурентів завдяки високій якості використовуваних матеріалів, передовому виробництву та використанню інноваційних технологій. Крім того, вся цегла wienerberger виготовляється за технологіями, які дбайливо ставляться до навколишнього середовища – тобто, не тільки сам матеріал є екологічно чистим, але і створення його є екологічним.

Клінкерна плитка TERCA, як і інша продукція компанії Wienerberger відповідає всім європейським стандартам якості, а також має сертифікати відповідності. Як результат, при виборі wienerberger цегли можна бути впевненими в надійності продукції.

Клінкерна бруківка terca, так само як плитка terca або черепиця terca є найпопулярнішим вибором як будівельників, так і архітекторів і дизайнерів. Послуги з облицювання фасадів будівель, оформлення під’їздів, зведення огорож та елементів ландшафтного дизайну, сходів і терас – все це підвладне будматеріалам цієї компанії!

Дуже добре зарекомендувала себе бруківка TERCA – не поступаючись в стійкості натуральному каменю, вона має доступну ціну і виглядає на всі 100!

Клінкер від vandersanden

Не менш відома, ніж wienerberger keramic, продукція компанії Вандерсанден. Особливістю цієї бельгійської марки є ручне формування, завдяки цьому кожна цеглина vandersanden має унікальне забарвлення, тому його часто використовують для оформлення незвичайних інтер’єрів. Збереження сімейних традицій високої якості гарантує, що продукція цієї компанії завжди буде на висоті. Великий вибір, різні форми, фактури і розміри продукції нікого не залишать байдужими!