Vandersanden

Цегельний завод «Вандерсанден» (Vandersanden) існує вже 75 років. Завдяки багаторічному досвіду наша компанія спеціалізується на виробництві цегли, візуально імітує стиль під старовину, вручну сформованої цегли. Цегельний завод «Вандерсанден» – це сімейний бізнес: ми відкрили 3 заводи в Бельгії і 1 в Голландії, і від самих витоків до сьогодні це власність однієї і тієї ж сім’ї. Завдяки інтенсивній роботі нам вдалося зайняти лідируючі позиції в Бельгії; а також ми входимо в число європейських лідерів в області виробництва і продажів вручну сформованої цегли. З року в рік наш цегельний завод виробляє більше ніж 250 мільйонів цегли.

Настільки високе положення стало можливо для нас завдяки ключовим концепціям нашої роботи: висока якість продукції, постійне підвищення кваліфікації персоналу, безперервна модернізація процесу виробництва цегли і, звичайно ж, задоволені клієнти.

Цегла ручного формування VANDERSANDEN – це нові можливості, що розширюють усталені звичаї зведення сучасних будинків і котеджних селищ, це перспективи і безмежний потенціал фантазій, безмірне різноманітність варіантів, це новий погляд крізь історичну призму на проектування і будівництво!