St.Joris

Промислове підприємство з виготовлення кераміки «Сент Джоріс» було засновано в 1923 році. Це була звичайна компанія, що спеціалізується на виробництві матеріалів з кераміки. У післявоєнний період «Сент Джоріс» перейшли на більш професійний рівень з виробництва глянцевих (глазурованих) керамічних виробів.

«Сент Джоріс» робить свою продукцію з екологічно чистого типу глини Вестервалдер (Westerwalder). Грубокерамічні вироби, виготовлені методом вакуумного стиснення і подальшої ручного формування, являють собою фрагменти високої щільності. Після того, як глазур висихає, вироби піддають просушуванню в печі. Одна процедура випалу при 1200 градусах робить продукцію міцною і стійкою. У процесі виробництва, склад глини, форма виробу та товщина шару покриття (глазурі) завжди піддається ретельному контролю.

Глазуровані цеглини «Сент Джоріс» відповідають найвищим технічним вимогам. Вони зберігають свою форму при будь-яких обставинах. Крім того, вони морозостійкі.Також важливим аспектом привабливості «Сент Джоріс» є наявність широкої колірної гами продукції. Доступні практично всі RAL-відтінки і це суттєва перевага у всіх видах кладки.

Каталоги виробника