Roben Tonbaustoffe

Компанія Roben – це найбільше приватне підприємство Німеччини по виробництву будматеріалів з обпаленої глини, що відрізняється своїм новаторством, гнучкістю і тонким відчуттям щодо потреб сучасного будівництва. При цьому, на передньому плані торгового підприємництва компанії завжди знаходиться абсолютне визнання цегли як будівельного матеріалу.

На 14 заводах в Європі і Америці випускається великий і різноманітний асортимент якісної продукції: клінкер і облицювальна цегла, готові будівельні елементи, керамічна покрівельна черепиця, клінкерна плитка, клінкер для мощення доріжок і майданчиків, а також черепиця з Поротон. Продукція компанії користується успіхом у всьому світі.

Центральний офіс Робена знаходиться в містечку Цетель. Заводське виробництво знаходиться на новому рівні техніки: інноваційне промислове обладнання і оптимізовані теплові циркуляції значно знижують споживання енергії при виробництві. У 2009 році було відкрито найсучасніше підприємство в Європі з виробництва клінкеру з місцезнаходженням в Баннбершайде, Вестервальд.

Крім цього, компанія має намір інвестувати на всіх підприємствах, перш за все, у виробництво нової продукції, колірні рішення і поверхні. Комерційний директор компанії Вільгельм – Ренке Ребен вважає, що: “кожен клієнт може знайти в нашому асортименті бажаний продукт – будь це архітектор, який бажає надати своєму будівельному об’єкту неповторну індивідуальність, житлово-будівельний кооператив, для якого найголовнішим фактором при будівництві є рентабельність або приватний забудовник, який бажає втілити в дійсність свою мрію про нове житло.”

Все почалося з Аугуста Лаува, якого шанобливо називали «цегляним королем». Будучи спочатку пристрасним мореплавцем, котрий мав власне вантажне вітрильне судно, що перевозить вантажі по маршруту Шлюбі / Унтервезер – Нью-Йорк, працював фермером. Його стартовий капітал: дві корови і двоє коней. Але дуже скоро у нього з’явилися інші плани. У 1855 р Аугуст Лаув побудував недалеко від Фрісландскій містечка Цетель перший з восьми цегляних заводів, десять років потому ще один в Цетель-Швайнебрюкене, між Ольденбург і Вільгельмсхафені. Цегельні заводи в Фрісландії розцвіли завдяки його далекоглядності і старанням.

У 1900 р. він здав цегельний завод в Цетель-Швайнебрюкен в оренду своєму зятю Бернхарду Фрідріху Рёбену. І сьогодні цей завод є центром сімейного підприємства. Його син, Вільгельм Аугуст Рёбен, двадцять років по тому став керувати успішним підприємством. Після його смерті цю справу успадкував Вільгельм Ребен, якому тоді було всього 21 рік. Саме завдяки йому, підприємство стало протягом декількох років одним із лідерів в цій галузі по всій Європі.

У 1989 році Вільгельм-Ренке Ребен, представник п’ятого покоління сімейства Ребен, стає керівником. Під його керівництвом будуються нові заводи з виробництва клінкеру в США, поротоновий завод в Рітце, а також завод з виробництва клінкеру і заводи покрівельної черепиці в Ноймаркті в Польщі.

Однак, центральним пунктом підприємницької діяльності Ребена як і раніше є німецький ринок. У реконструкцію і розширення семи заводів були інвестовані значні суми. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що замовники можуть втілити свої плани завдяки будівельним матеріалам екстра-класу для отримання довговічних, масивних цегляних забудов.

Група Ребен складається сьогодні з 14 заводів в Європі і Америці, на яких виробляються більше ніж 1500 найменувань різних якісних продуктів з обпаленої глини. Високоякісний цемент і керамічна черепиця, ексклюзивна керамічна плитка для оформлення інтер’єрів і терас, клінкерна плитка для промислових і господарських приміщень, тротуарна плитка для мощення доріжок і майданчиків – таке велике розмаїття асортименту є тільки у Ребена.

1855 – Перша фабрика з виробництва цегли в Бокхорне / Фрісландія

1959 – Будівництво заводу з виробництва клінкерної плитки в Цетель-Швайнебрюке / Фрісландія

1965 – Будівництво заводу з виробництва облицювальної цегли в Бад Цвішенан-Кверенштеде / Аммерланд

1970 – Будівництво заводу з виробництва керамічної клінкерної цегли в Баннбершайд / Вестервальд

1974 – Будівництво заводу з виробництва облицювальної цегли ручного формування в Бад Цвішенан-Кверенштеде / Аммерланд

1977 – Придбання і модернізація заводу по виробництву черепиці «Idunahall AG» в Шермбек / Нижній Рейн

1979 – Придбання заводів з виробництва клінкерної цегли “Triangle Brick” в Північній Кароліні / США

1983 – Придбання та модернізація заводу з виробництва черепиці в Брюггене / Мюнхенгладбах

1991 – Будівництво заводу з виробництва клінкерної цегли в Меррі Оакс / США

1992 – Будівництво заводу з виробництва керамічних блоків Поротон в Рітце / Бранденбург

1993 – Будівництво заводу з виробництва готових будівельних елементів в Рітце / Бранденбург

1995 – Будівництво заводу з виробництва клінкерної цегли в Срёде Шльонська / Польща

1996 – Будівництво заводу з виробництва керамічної черепиці в Срёде Шльонська / Польща. Розширення заводу з виробництва облицювальної цегли ручного формування в Бад Цвішенан-Кверенштеде / Аммерланд

1999 – Розширення заводу з виробництва клінкерної цегли в Меррі Оакс / США

2000 – Модернізація заводів в Кверенштеде і Баннбершайд

2001 – Введення в експлуатацію нового клінкерної заводу в Вадсборо / США

2002 – Модернізація заводу з виробництва черепиці в Брюггене

Каталоги виробника