Quick-mix

Quick-mix входить в групу Sievert Baustoffgruppe, головний офіс якої розташований в німецькому місті Оснабрюк. Група являє собою холдингову керуючу компанію, що володіє підприємствами, що діють в наступних областях будівельної промисловості:

  • сухі будівельні суміші
  • будівельна хімія
  • логістика

quick-mix – один з найвідоміших німецьких виробників сухих будівельних сумішей, штукатурок, систем теплоізоляції фасадів, будівельної хімічної продукції і трасових в’яжучих.

Історія успіху компанії quick-mix в Німеччині починається ще з 1967 року з перспективного принципу, який тоді був новаторським для будівельної галузі: Суха суміш + Вода = Готово!

На сьогоднішній день торговельні представництва та 23 заводи компанії quick-mix розташовані в 8 країнах Європи і Азії, а саме, в Німеччині, Люксембурзі, Польщі, Чехії, Словаччині, Росії, Україні та Китаї. Різноманітність і висока якість наших продуктів і систем дозволяє нам брати участь в реалізації неординарних будівельних проектів, до числа яких відносяться такі об’єкти, як Єпархіальний музей Колумба в місті Кельні і відновлена ​​Дрезденська церква Богоматері.

Перевага компанії quick-mix базується на багаторічних традиціях, багатому досвіді, численних інноваціях і незаперечній якості.

Ассортимент Quick-mix

Клей для плитки Розчини для кладки Шовні растворы Гідроізоляція

 

 

Каталоги виробника