King Klinker

Клінкерна цегла за доступними цінами від європейського виробника

Клінкер відомий досить давно і зарекомендував себе одним з найміцніших, красивих і довговічних будматеріалів. Історично вперше він був використаний в Голландії для доріг майже три століття тому. Географічно заводи з виробництва клінкеру прив’язані до певних локацій – родовищам кварцової глини. Тому не дивно, що незабаром німецький клінкер здобув світову славу – тамтешня глина як можно краще підходить для виробництва облицювальної продукції. А тепер і польський клінкер набирає обертів – якість сировини, що використовується у виробництві не поступається німецькому.

 

Одним з кращих польських виробників по праву вважається компанія King Klinker

Заснована компанія в 1972 році. Ця компанія відома тим, що поєднує в собі традиційний підхід до виробництва, використання інноваційних технологій, європейську якість і доступні ціни. Чи варто дивуватися, що цегла King Klinker є одним з найпопулярніших нині товарів не тільки на українському ринку будматеріалів, а й в країнах ближнього зарубіжжя – в Росії, Чехії, Болгарії та багатьох інших.

У виробництві клінкеру використовується традиційна технологія витягування, завдяки якій клінкерна плитка king klinker, як і інші вироби цієї компанії відповідають особливій ​​міцності – це властивість особливо цінується при виборі матеріалів для мощення доріг, ґанків і терас. Використання традиційних технологій в поєднанні з інноваційним підходом до виробництва призвели до того, що продукція Кінг Клінкер володіє більш високими показниками міцності і якості в порівнянні з іншими матеріалами цього типу, виготовленими за іншими технологіями.

На особливу увагу заслуговує черепиця King Klinker

Забарвлення природних відтінків, висока якість, різні фактури і відтінки дозволяють створювати різні дизайни покрівлі, а спрощена процедура монтажу дозволяє створювати будь-які форми без страху виникнення протікання.

Кінг Клінкер також відомий широким вибором продукції: крім загальновідомих облицювальних матеріалів: тут також можна вибрати підвіконня, сходи, деталі зборів і багато іншого.

Каталоги виробника

Каталоги виробника