PENTER Klinker

У 1743 році король Данії Крістіан VI віддав в концесію право займатися випалюванням цегли фермеру з Бокхорна. Ця подія стала важливою для виникнення цегляної промисловості в Бокхорні і Фризьких Ведах з їх багатими покладами глини, з яких і по сьогоднішній день постачають неперевершену за своєю якістю сировину для виробництва Бокхорнскіх клінкерів. Це єдине місце в Європі, де видобувають унікальну глину, яка відразу ж використовується для виробництва наших клінкерів, не вимагаючи ніяких додаткових добавок.

15 жовтня 1908 року 14 власників цегельних заводів заснували «Об’єднані Ольденбурзькі клінкерні заводи» як товариство з обмеженою відповідальністю (на сьогоднішній день «Бокхорнське клінкерне товариство з обмеженою відповідальністю) з головним офісом в Бокхорні. З невеликих, часто керованих як супутні підприємства цегляних заводів виникла сучасна потужна організація. Мета, яку в першу чергу переслідували її власники, – це можливість одночасного постачання будівельних об’єктів клінкеру стандартного формату.. Так з’явився «Ольденбургський формат» з встановленими стандартними розмірами 22 x 10,5 x 5,2, який і досі масово використовується у виробництві клінкерів. Цегельні заводи змогли повністю присвятити себе їх виробництву; продажем клінкерів займалося тільки що засноване товариство по збуту.

Це злиття визначило розквіт Бокхорнскіх клінкерів. Багато будинків і вулиці і по сьогоднішній день є свідченням міцності, довговічності і нев’янучої краси Бокхорнскіх клінкерів (галерея). Якщо стару клінкерну бруківку сануючих або ж з якої-небудь іншої причини піднімають, міцні камені ретельно зберігають і знову використовують у будівництві. Тільки в період з 1908 по 1930 рр. було вироблено понад 1,5 мільярда клінкерів.

Наприклад, в 1928 році в Гамбург було поставлено 15 мільйонів клінкерів, в якому і по сьогоднішній день викликають захоплення відомі архітектурні споруди. Такі знамениті архітектори, як професор Фріц Хёгер, створили в цей період всесвітньо відомі клінкерні будівлі. У зв’язку з цим можна згадати Гамбурзький Чилійський будинок.

Після Другої світової війни аж до 1964 року виробництво клінкерів зростала на 60 мільйонів щорічно.

У 1978 році було завершено будівництво клінкерної Центру, задуманого як головний офіс компанії зі збуту та, в той же час, як наочний виставковий комплекс. Тут цікавляться клінкеру забудовники і архітектори можуть ознайомитися з різними видами високоякісних клінкерів і докладно проконсультуватися з досвідченими фахівцями.

Шановні архітектори роблять ставку на якість, фізико-будівельні переваги і оптичне вплив Бокхорнскіх клінкерів. Такий інтерес пояснюється тим, що Бокхорнскіе клінкери отримали широке визнання далеко за межами північно-німецького регіону.

Переконайтеся самі: в нашій галереї виставлені кілька прекрасних зразків наших клінкерів прекрасно підходять для використання в сучасній архітектурі.

Минуло майже 100 років з того моменту, як на заводі Penter Klinker були випущені перші цеглини. У 1899 було зроблено кілька скромних цегли ручної роботи. Сьогодні, з урахуванням важкої, наполегливої ​​роботи 4-х поколінь успішного сімейного керівництва, бізнес Penter Klinker перетворився на важливу мануфактуру глиняної цегли.

Успішна німецька компанія Penter Klinker виробляє тротуарну плитку для мощення вулиць, площ, скверів і садів. Всі ці роки за допомогою вивчення потреб своїх Клієнтів, Penter Klinker розширював свій асортимент виробів, додаючи нові форми і забарвлення, і зараз велика частина з них випускається серійно.

Довготривала краса.

Клінкерна бруківка обпалюється при дуже високій температурі (близько 1100оC), що забезпечує її особливу міцність, щільність і довговічність. Клінкерна бруківка здатна витримувати суворі атмосферні дії і велику механічну навантаження. Колір тротуарного клінкеру від Penter Klinker не змінюється з часом, він стійкий до впливу кислот, солей і масел. Клінкерна бруківка невибаглива, за нею дуже легко доглядати, а, завдяки кілька шорсткою поверхні бруківки, зручно і безпечно ходити.

Представник компанії Penter Klinker в Україні компанія «Клінкер Буд» завжди радий запропонувати всім своїм клієнтам тільки надійні будівельні матеріали. Ми поставляємо товари, які відповідають всім сучасним вимогам і стандартам. Будь-яка представлена ​​нами продукція проходить обов’язкову екологічну експертизу. Різноманітність асортименту компанії «Клінкер Буд» завжди зможе задовольнити смак найвибагливішого клієнта.

У нашому офісі представлено кілька сотень зразків продукції, з якої Ви можете ознайомитися у зручний для Вас час. Все від простих до елітних будівельних матеріалів. А якщо Вас цікавить хороший цегла або надійна тротуарна плитка Penter Klinker – ми з радістю надамо Вам великий асортимент продукції даної фірми.

На даний момент з клінкеру мостові компанії Penter Klinker завоювали довіру своїх споживачів. Мостові Penter Klinker користуються великим попитом не тільки на батьківщині, на ринку Німеччини, а й за її межами.

Переконайтеся самі: в нашій галереї виставлені кілька прекрасних зразків наших клінкерів прекрасно підходять для використання в сучасній архітектурі.