Meyer-Holsen

Керамічна черепиця Meyer-Holsen.

Спочатку була …

… найперша цегла Meyer-Holsen.

З тих пір пройшло більше 150 років історії підприємства, але навіть сьогодні не змінилося жодне з традиційних достоїнств, які цінуються фірмою Meyer-Holsen протягом багатьох поколінь:

  • використання природної основної сировини,
  • солідна майстерність,
  • ретельна робота.

Товариство з обмеженою відповідальністю Meyer-Holsen не є найбільшим підприємством цієї сфери. Засноване в 1860-му році Генріхом Мейером в місті Гюлльгорст, воно, як і півтора століття тому, знаходиться в сімейній власності. Східна Вестфалія, в якій знаходиться підприємство, здавна славилася як область, в якій зосереджено основне виробництво черепиці з глини, звідки вона потім розвозилася по всій Європі. На сьогоднішній день керамічна черепиця компанії Meyer-Holsen є одним з найбільш популярних покрівельних матеріалів, продаж якої здійснюється по всьому світу, і по сьогоднішній день дотримується концепції: «Бути єдиною. Бути кращою». Обмежені за кількістю та обсягом партії з’єднують в собі креативний підхід у створенні моделей та інноваційні технології: компанія є автором багатьох новітніх розробок у виробництві керамічної черепиці.

Два заводи Meyer-Holsen випускають дивовижні по вишуканості колекції, які, завдяки невеликим обсягам виробництва, завжди знаходяться в ранзі вищої якості – якої неможливо досягти на виробництві з великими масштабами. Продукція Meyer-Holsen бездоганна. Її відповідність власним стандартам якості, що перевершує на порядок європейські стандарти, перевіряють на кожній черепиці, вручну простукуючи по виходу з виробництва. Музичний звук підтверджує якість, а ті рідкісні черепиці, які не «прозвучали» належним чином, тут же розбиваються і ніколи не продаються. Тому Meyer-Holsen славиться досконалістю і прикрашає європейські покрівлі вже 150 років.

Крім того, компанія Dachkeramik Meyer-Holsen розробляють нові технології виробництва покрівельної черепиці. Так, вперше була застосована оптимізація черепиці за вагою, зокрема, першою стала відома S -образна модель “Хольфальцзігель” і низькопрофільна модель «Равенсбергер» . Їх вагу вдалося зменшити на 20%. При цьому міцність оптимізованої черепиці в чотири рази перевищує діючі німецькі вимоги! Черепиця Meyer-Holsen відрізняється такими якостями, як дуже висока міцність на розрив, низьке водопоглинання, можливість використання на дахах з ухилом до 10°.

Виробництво партій керамічної черепиці в єдиному екземплярі – таку унікальну послугу клієнтам надає Meyer-Holsen. Фахівці компанії завжди із задоволенням підходять до виконання черепиці за індивідуальними замовленнями – з оригінальним профілем, фарбуванням в спеціально розроблених відтінках. Архітектори, які виконують дійсно оригінальні проекти, як правило, вважають за краще звертатися в цю німецьку компанію.

Продукція Meyer-Holsen ексклюзивна і, як твори мистецтва, призначена не для широкого кола, а для справжніх цінителів краси і якості. Meyer-Holsen – це черепиця, ціна якої Вас приємно здивує!