LAUMANS

Історія німецької фірми Gebr. Laumans GmbH & Co. KG починається з 1896 року, коли засновник сімейного бізнесу пан Стефан Лауманс купив свій перший завод з виробництва натуральної керамічної черепиці. Протягом більше ста років розвитку, підприємство накопичило величезний досвід і традиції у виробництві натуральної керамічної черепиці.

Сьогодні до складу підприємства входять два заводи з виробництва натуральної керамічної черепиці, розташовані в містах Брахт і Брюге, земля Північного Рейн Вестфалія. Понад сторічний досвід роботи, найсучасніше обладнання та технології, найсуворіший контроль якості, величезні інвестиції в розвиток, використання кращої німецької глини – це ті причини, які підняли якість натуральної керамічної черепиці фірми Laumans на найвищий рівень не тільки в Західній Німеччині, а й у всій Європі.

Німецька керамічна натуральна черепиця Laumans представлена ​​в дев’яти серіях, чотирьох типів обробки поверхні, від натурального до глазурованого, двадцяти одному виразному кольорі, здатна задовольнити найвищі вимоги до зовнішнього вигляду Вашої покрівлі.

Історія

В історії нашої родини, а також нашої фірми глина здавна відігравала вирішальну роль. З моменту її заснування в 1896 році за участю Стефана Лауманса і по сьогоднішній день долі багатьох поколінь залежать від її існування, і на протязі всієї історії свого розвитку фірма поступово набувала свій сучасний вигляд.

 

2004 – Розширення кола акціонерів, які згуртувалися навколо датської Piper-Gruppe, продовжує традицію середнього бізнесу і вже в європейському контексті дає нові можливості для розвитку фірми братів Лауманс.

2001 – З моменту визначення кола питань, пов’язаних з виробництвом поротону, фірма ставить перед собою стратегічну мету повністю зосередитися на своїй основній спеціалізації – виробництві покрівельної черепиці.

1996 – У Брахте будується ще один завод з виготовлення покрівельної черепиці. Восени цього ж року фірма підводить підсумки своєї діяльності (цілком успішної), але характеризується злетами і падіннями столітнього періоду свого існування.

1994 – Зведена новобудова цеху з підготовки глини для всіх виробничих майданчиків.

1972 – Велика пожежа на заводі в Брахте призводить до значних збитків, через що в наступному році виникає необхідність переоснастити завод з виробництва покрівельної черепиці та поротону.

1969 – Отримання ліцензії на виробництво поротону.

1967 –  Виробництво росте. В цьому році в Брюггені з’являються нові пресувальні та сушильні цехи.

1961 – Введено в експлуатацію першу тунельну піч. Нові печі введені в експлуатацію в Брюггені в 1963 і 1964 роках відповідно.

1945 – Після хаосу, викликаного Другою світовою війною, в Брюггені будується цех по підготовці глини. Так виникає Зумпф Хаус, а також будуються квартири для робітників.

1939 – У Брахті вводиться в експлуатацію нова технологічна лінія з підготовки глини, яка працює аж до 1994 року.

1934 – Цього року випускається нова модель покрівельної черепиці «Tiefa 1»; назва марки: «Плоска покрівельна черепиця марки L».

1930 – Після пожежі заводи з виробництва глини в Брахті «Ideal» виставлені на продаж. Брати Лауманс беруть на себе керівництво фірмою.

1928 – У Брахті вводиться в експлуатацію ще одна кільцева піч.

1927 – Фірма братів Лауманс переносить свій головний офіс в Брахт. Стефан Лауманс приймає на роботу своїх двох синів Кирина і доктора Ламберта. У цей період виробляється близько шести мільйонів цеглин, і оборот фірми досягає близько 500.000 рейхсмарок.

12 листопада 1926 року брати Лауманс купують в Брюггені завод колишньої фірми Берен (Baehren).

1911 – Запущена в роботу перша кільцева піч, і робочий персонал фірми збільшується вдвічі до 80 співробітників.

1906 – Починають рекультивацію розроблених глиняних кар’єрів і садять дерева.

10 листопада 1905 року пожежа знищує в Брахті сушильний цех, призначений для роботи в зимових умовах.

1903 – У ці роки в Брахті з’являються перші квартири для робітників, що дає можливість в довгостроковій перспективі забезпечити завод робочою силою.

1900 – Завод частково перебудовують для роботи в зимових умовах.

У жовтні 1896 Стефан Лауманс купує в Брахті (Нижній Рейн) земельну ділянку і разом з батьком і братом засновує фірму Gebr. Laumans & Co. Dach-Falzziegel-Werke (Брати Лауманс і Ко «Заводи з виробництва покрівельної і пазової черепиці»).