Interbau Blink

Alois Korzilius Interbau сформована з двох раніше сімейних фабрик Interbau і Blink.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

9 серпня 1989 року в фонд Uta Korzilius Kern увійшли дві відомі компанії, Alois Korzilius Interbau і GmbH & Co. KG і Bernhard Link GmbH & Co. KG, які протягом ВЖЕ ПОНАД 100 років займаються виробництвом об’єктної і будівельної кераміки.

Основним видом діяльності яких, є виробництво підлоги, настінного плитки і аксесуарів для суцільнокерамічних виробів використовуваних в будівництві будинків і реставрації будівель.

Спочатку, фабрики випускали керамічний посуд та сантехнічні труби, але з середини 60-х років кардинально змінили свою спрямованість і повністю сконцентрувалися на виробництві керамічної плитки на стіни і підлогу. Ще тоді, незалежно один від одного, компанії успішно розвивалися і були відомі в області виробництва екструдованої керамічної плитки для різних сегментів ринку. У 1999 році Alois Korzilius Interbau повністю заволоділа сімейним бізнесом Bernhard Link GmbH & Co. KG, тим самим розширивши і збільшивши асортимент продукції і ставши ще більш відомою на світовому ринку.

Якість глини

В якості основної сировини ми використовуємо тільки високоякісну глину, що видобувається в Вестервальді. Глина нашого регіону (Kannenbäckerland) є гарантом якості виробленої продукції і відома не тільки в Німеччині, але і за кордоном.

Kannenbäckerland – це один з найвідоміших керамічних центрів в Німеччині та Європі, де навчаються і працюють висококваліфіковані працівники, які знають, як з якісної глини, видобутої в Вестервальд, створити гідні товари. Завдяки швидкій доставці сировини з місць його видобутку і тісній співпраці з науково-дослідними центрами, в нашій компанії забезпечуються ідеальні умови для зростання і стабільного розвитку компанії.

Фахівці з екструдованої кераміки

Завдяки багаторічному досвіду наших співробітників і безперервне вдосконалення внутрішніх систем – Interbau-Blink стала фахівцем у виробництві екструдованої керамічної плитки. Продукція вироблена за даною технологією відрізняється великою різноманітністю і в той же час високим рівнем морозостійкості, що дозволяє використовувати її поза приміщеннями.

Екологічний метод виробництва

Обробка екологічно чистою щільної глазур’ю і випал натуральним полум’ям створюють керамічному виробу неповторну чарівність і високу міцність, що робить можливим його застосування навіть в громадських місцях.

Загартування на все життя

Основа виробництва – печі випалу: тунельні або роликові. Вироби обпікаються при температурі понад 1200 градусів. Тільки після цього вони набувають кам’яну міцність, яка є запорукою довговічності.

Моніторинг якості

Якість у Interbau-Blink на першому місці. Сучасне обладнання постійно контролює виробничий процес і пред’являє високі вимоги до якості нашої продукції.

Краща оцінка

Завдяки 40-річному досвіду і прагненню до досконалості, фабрика Interbay-Blink є високоякісним виробником керамічної плитки для дому та прилеглих до нього територій. В процесі екструзії утворюється особлива структура, яка дозволяє плитці приклеюватися до будь-якої поверхні (не потрібно спеціального клею) і є гарантією морозостійкості.

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ

Філософія нашої компанії:

ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС, ІННОВАЦІЇ, ПОСТІЙНЕ ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ.

Завдяки цим трьом правилам, в 1985 році, ми є одними з перших, хто почав використовувати для виробництва керамічної плитки роликові печі, а також випускати керамічні вироби у вигляді флорентійських/профільних ступенів для сходів і завершальних елементів, таких як кромки, балконні обкладання і плінтуса.

Абсолютно весь асортимент компанії виготовлюється виключно на двох фабриках. Ми широко відомі в нашому регіоні, як один з головних, динамічно розвиваючихся виробників керамічних виробів.

Ми будемо і далі розвиватися в даному напрямку і сподіваємося, що покупці це оцінять.

Фабрика виробляє глазуровану і неглазуровану керамічну плитку двома способами: шляхом екструзії (видавлювання) і сухого пресування згідно з нормативними вимогами EN14411.

Фабрика Interbau входить до складу благодійного фонду Ута Корціліус Керн (Uta Korzilius Kern), який як власник усього майна покійної пані Ута Корціліус Керн (Uta Korzilius Kern) перейняв також часткове управління організацією.

Фонд був заснований 9 серпня 1989 року. Це громадська організація цивільно-правового характеру, яка служить загальній справі в рамках прийнятого статуту.

На сьогоднішній день організація підтримує дослідження в сфері онкології в г.Гіссен під наглядом професора, доктора медичних наук пана Ханса Прале (Herrn Prof. Dr. med. Hans Pralle).

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Ми беремо на себе відповідальність за навколишнє середовище і майбутні покоління, також ми надаємо велике значення якості нашої продукції і збереженню сировини і енергії. Це починається з замкнутого циклу сировини, ефективної системи рециркуляції, нашої власної системи очищення і перевикористання стічних вод у виробництві і закінчується використанням промислових відходів і очищенням парів. В процесі виробництва нашої плитки використовується екологічно чиста електроенергія.

Каталоги виробника