Gresmanc

Іспанський концерн Gresmanc – один із світових лідерів по виробництву клінкеру (керамічних плит високої міцності). Чудової якості клінкерна плитка Gresmanc застосовується для будівництва сходів (кутові ступені, ступені, декорації,) і бордюрів, від плитки для підлоги до плитки для басейнів і плитки для вентильованих фасадів.

Висока стійкість до різних змін погоди, водонепроникність, надзвичайна зносостійкість, а також багата кольорова гамма дозволяє говорити про те, що клінкерна плитка може використовуватися для ремонту і будівництва практично будь-яких об’єктів.

Клінкерну плитку часто застосовують для зовнішньої обробки басейнів і інших ємностей з водою. Поверхня клінкерних виробів має антиковзаючі властивості, тому клінкер є оптимальним варіантом для обробки приміщень, пов’язаних з підвищеною вологістю. Для підлог в басейнах можна використовувати також керамограніт або натуральний першокласний граніт, проте клінкерна плитка обійдеться Вам дешевше.

Клінкерну плитку для підлоги в основному використовують для облицювання сходів і відкритих майданчиків. Прекрасно виглядають і володіють стійкістю до механічних впливів внутрішні і зовнішні підлоги, промислові підлоги, фальшполи з клінкерної плитки. Даний матеріал можна використовувати навіть для міського облаштування.

Gresmanc довіряють мільйони покупців по всьому світу. І все завдяки чудовій якості.