Feldhaus Klinker

Кращий вибір клінкеру від Feldhaus Klinker

Європейська надійність, великий асортимент продукції, німецькі традиції і гарантія якості – все це можна сказати про матеріали, створених на заводах Фельдхаус. Історично це одна з найстаріших фірм Європи з виготовлення будівельних і облицювальних матеріалів – дата її заснування – 1857 рік. Спочатку заводи компанії виробляли тільки цеглу, але з часом асортимент продукції розширився: плитка, бруківка, черепиця, облицювальна цегла ручного формування та безліч інших матеріалів.

Компанія заслужено займає лідируючі позиції на ринках будматеріалів багатьох країн, так як тут задіяна робота кращих фахівців, високоточне модернізоване обладнання, екологічно чиста та якісна сировина.

Як відомо, при виготовленні клінкеру використовують тільки очищену глину і кілька видів добавок, які служать натуральними барвниками. Майстерність фахівців компанії klinker feldhaus дозволило створити з цієї комбінації матеріалів вже більше 45 натуральних відтінків продукції, і вони не збираються зупинятися на досягнутому.

Види продукції Фельдхаус Клінкер

– Клінкерна цегла. Головними перевагами цієї цегли є набагато більша міцність і зносостійкість в порівнянні з іншою продукцією цього плану, виготовленої за іншими технологіями. Для порівняння, там, де звичайний силікатна цегла простоїть 50 років, клінкерна прослужить 150.

– Клінкерна плитка feldhaus. Більш економний варіант облицювального матеріалу, ніж цегла, але не поступається цеглі ні в красі, ні в міцності. Плитка виготовляється за тією ж технологією, і з того ж матеріалу, що і цегла, тому лише досвідчене око спеціаліста визначить, який фасад облицьований цеглою, а який плиткою. Крім того, її широко використовують при оформленні внутрішніх інтер’єрів – для облицювання стін, камінів, сходів, тощо.

 

– Цегла ручного формування. Зі зрозумілих причин така цегла коштує дорожче, але унікальність забарвлення кожної цегли сповна окупає його вартість. З його допомогою дизайнери створюють неповторні фасади й інтер’єри, і зрозуміло, що така цегла має всі переваги.

– Тротуарна плитка feldhaus klinker незамінна при створенні елементів ландшафтного дизайну і при оформленні терас, стежок і під’їзних доріг. По суті, це бруківка, якою можна викладати дороги, і вона витримує величезні навантаження – такі дороги, наприклад, були створені в Голландії і Німеччині близько двох сотень років тому і все ще експлуатуються.

– Сендвіч-панелі з пінополіуретану і клінкерної плитки. Розмір і форма цих панелей значно прискорюють процес монтажу.

Плюси і мінуси продукції Feldhaus

Для початку зазначимо гідності клінкеру цієї німецької компанії:

– Висока міцність. Використання тугоплавких глин і тривалий випал при високій температурі роблять матеріал надзвичайно твердим і міцним. Завдяки цьому клінкер зберігає всі свої властивості до 200 років, не вимагаючи особливих експлуатаційних витрат.

– Мале водопоглинання. Завдяки високій щільності матеріалу, що досягається через тривалий випал, клінкер практично на 100% водонепроникний. Таким чином, на нього не впливають абразивні речовини, не залишають слідів фарби, він не руйнується від попадання вологи і не допускає виникнення цвілі і грибка.

– Морозостійкість. Клінкер не піддається впливу різких температурних коливань, зберігаючи всі показники міцності навіть через 150 циклів заморозки-розморозки.

– Чи не стирається. Особливості технології виробництва забезпечують рівномірний колір матеріалу на всю глибину продукції. Тому навіть пошкоджений елемент буде мати такий же колір, що і всі інші.

– Екологічно чистий матеріал. Клінкер складається тільки з глини і піску, більш того, при виробництві Фельдхаус багато уваги приділяє збереженню навколишнього середовища.

– Натуральні відтінки. Широка гамма кольорів дозволяють створити унікальні інтер’єри і фасади, ніж успішно користуються архітектори і дизайнери.

Недолік продукції Фельдхаус один – порівняно висока ціна

З одного боку, дійсно, вироби цієї фірми знаходяться в середньому ціновому діапазоні, тому деякі покупці вважають за краще вибирати більш дешевий клінкер. З іншого боку, варто враховувати той факт, що по суті, покупка клінкеру – це разова інвестиція. Клінкер не вимагає ремонтів, невибагливий в експлуатації, більш довговічний, ніж будь-який аналог, а якість його і естетичні властивості вище усіляких похвал.

Каталоги виробника