EUROTON

Продукція ТМ «Євротон» виготовляється на ЗАТ «Роздільський керамічний завод» (Львівська область).

Вперше в Україні ТМ «Євротон» розпочала випуск конкурентоспроможної продукції за новітньою технологією на сучасному обладнанні провідних німецьких фірм «Lingl» і «Rieter» з високим рівнем механізації, автоматизації, контролем та управлінням технологічним процесом на всіх стадіях виробництва.

Чому вигідно працювати з ТОВ «Євротон»?

  1. Унікальна пропозиція на ринку стінових матеріалів, яка за експлуатаційними властивостями і зовнішнім виглядом не має аналогів українським виробникам при оптимальному співвідношенні ціни і якості;
  2. Висока міцність клінкерної та лицьової керамічної цегли, що особливо важливо при висотному будівництві;
  3. Відсутність в керамічній цеглі штучних барвників, використання високоякісної, екологічно чистої сировини;
  4. Високий професіоналізм персоналу компанії;
  5. Постійне оновлення асортименту продукції;
  6. Централізована доставка продукції покупцям;
  7. Надійна і зручна для транспортування упаковка;
  8. Розвинена дистриб’юторська мережа;
  9. Гнучка система знижок для постійних партнерів.

Клінкерна цегла

Ми завжди думаємо про здоровий спосіб життя. Приїжджаючи в будинок за містом, хочеться, щоб не тільки вода і повітря були чистими, але і сам котедж був побудований з екологічно чистих матеріалів, безпечних для людини.

Виготовлена з натуральних компонентів, клінкерна цегла ТМ «Євротон» якнайкраще відповідає запитам людей, які прагнуть жити в гармонії з собою і природою.

За своїми споживчими властивостями клінкерна цегла перевершує будь-який стіновий облицювальний матеріал, існуючий на будівельному ринку.

Крім того, клінкерна цегла ТМ «Євротон» гармонійно поєднується з більшістю сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів: склом, алюмінієм, натуральним і штучним каменем, деревом, сучасним пластиком.