LHL

СRH Кlinker – ірландське слово в світі клінкеру

Декоративна цегла від ірландської корпорації CіАрЕйч-Клінкер з моменту появи на ринку будматеріалів в 1970х роках відразу ж завоював широку популярність не тільки в рідній країні, але і в США, Канаді, Росії, Україні, Польщі та ще понад 30 країн світу. В асортименті продукції компанії не тільки цегла, а й облицювальна плитка, бруківці цегла, а також димарі з клінкеру.

На сьогоднішній день CRH – це корпорація зі світовим ім’ям, до якої входить понад 3 з половиною тисяч підприємств, на яких працюють понад 100 тисяч чоловік.

Однією з головних особливостей виробництва є те, що спеціально для виробництва клінкеру компанією були побудовані 17 заводів в Західній і Центральній Європі, розташовані в безпосередній близькості від родовищ глини, придатної для виробництва. Завдяки цьому собівартість продукції значно скорочується, і в результаті ціна матеріалів нижче, ніж у багатьох конкурентів.

Види продукції, що пропонуються на українському ринку будматеріалів

На сьогоднішній день великим попитом користуються такі матеріали, створені ірландською компанією:

– CRH цегла – будівельний і облицювальний матеріал, за міцністю не поступається каменю, який використовується для створення природних, надійних і красивих фасадів заміських будинків. Крім того, його широко використовують для створення унікальних по візерунках і фактурами сходів, терас, цоколів і доріжок.

– Облицювальна плитка – по суті, той же цегла, але меншої товщини. Її використовують для створення інтер’єрів складних форм там, де використання цегли буде проблематичним. Її монтаж вкрай простий і не вимагає додаткових робіт з посилення фундаменту (у випадку з цеглою таке іноді потрібно, так як він важче звичайних аналогів)

– Мостовий цегла або бруківка – використовується для мощення доріг з великою транспортним навантаженням, створення веранд, терас, садових доріжок як на відкритій місцевості, так і під навісом. Ідеально поєднується з фасадом будинку, облицьованим клінкером, створюючи цілісний образ. Крім того, завдяки тому, що клінкер, незважаючи на глянсову поверхню, не ковзає, його часто використовують для оформлення басейнів і ванних кімнат.

– Керамічні димарі. Елементи для створення камінів і печей, де використовується відкритий вогонь. Завдяки тому, що клінкер обпалюється при дуже високих температурах (до 1300 градусів за Цельсієм), він стає жароміцним і не руйнується під дією високих температур.

Чому дизайнери і будівельники вибирають клінкер CRH?

Продукція цієї корпорації давно зарекомендувала себе на будівельному ринку ближнього і далекого зарубіжжя. Але це й не дивно, так як:

– Клінкерна плитка CRH не вимагає створення цементної стяжки для вирівнювання поверхні при створенні сходів або доріжок – досить просто підсипання з піску і гравію.

– Немає потреби в регулярному косметичному ремонті, а якщо якийсь елемент все ж пошкоджений, досить змінити тільки його, а не цілий сегмент навколо.

– Матеріал не змінює колір. Клінкер стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання, тому він не вицвітає на сонці. Також колір не витирається – однорідність кольору досягається завдяки кольору глини, яка використовується для виготовлення клінкера, а не за допомогою пігменту або фарби.

– Формат клінкерної плитки – 250х65 мм, це в точності повторює формат цегли, зате товщина її – 13 і 20 мм. При цьому тільки знавець зможе визначити, який фасад був облицьований цеглою, а який – плиткою.

– Широкий вибір відтінків і фактур. Завдяки великому асортименту політ фантазії творця інтер’єру нічим не обмежений.

– Наявність моделей ручного формування. Така цегла «під старовину» широко використовується для проведення реставраційних робіт старих будівель, а також для створення інтер’єрів «під старовину», які створюють враження інтер’єру поза часом.

Одним з плюсів, вже зазначених вище, є демократичність цін – завдяки відсутності витрат на транспортування матеріалів, клінкер CRH ukraine коштує дешевше аналогів.

В даний момент існує кілька підрозділів корпорації, не рахуючи ірландського:

– Німецький підрозділ, створене в 1989 році шляхом злиття трьох виробничих компаній, більш відоме як AKA Ziegelgruppe. Особливо ретельно даний підрозділ розробляє гілку продукції клінкерної цегли, приділяючи особливу увагу квітам і фактурі матеріалу.

– Польське підрозділ, створений в 1995 році і відоме як CRH plc. Це підрозділ відомо шанувальникам традиційного виробництва клінкеру, в якому поєднуються інноваційні підходи до технологічних процесів.

Каталоги виробника