25 546
позиций
Клинкерные изделия с доставкой в течении нескольких недель
Только у нас
Сухі будівельні суміщі - КЛІНКЕР-БУД УКРАЇНА
Розчин для кладки цегли і плитки | Розчин кладки КлінкерБуд Україна

Сухі будівельні суміщі

Сухі будівельні суміщі

Для заповнення простору між блоками, цеглою, камінням, для додання будівельній конструкції цілісності і монолітності застосовується будівельний розчин для мощення. Від його якості залежить зручність кладки, її довговічність і тривалість експлуатації. Крім цього, розчин кладки потрібно для правильного розподілу навантаження на складові частини споруди. Компоненти розчину, швидкість застигання і багато інших параметрів залежать від функції створюваної конструкції. Сучасні сухі суміші при розведенні у зазначеній пропорції водою дозволяють створити розчин для кладки для спорудження будь-яких об'єктів (будинків, буд івель, опор, колон). У складі будь-якого розчину присутні в'яжучі елементи і наповнювачі - це основа розчину для кладки. Прийнята наступна класифікація: за кількістю в'яжучих розчини бувають прості і складні, а в залежності від типу в'яжучих - повітряні і гідравлічні (водного твердіння). У розчині для кладки цегли використовується або цемент, або вапно - він простий і містить один в'яжучий елемент, складні розчини містять цемент, вапно, глину в різних пропорціях, що дозволяє надати різні властивості вихідного продукту.

Розчин для кладки цегли: наповнювачі

Кілька слів про заповнювачі. У важких розчинах для кладки (щільність більш 1500кг / куб. метр), що використовуються для особливо відповідальних конструкцій використовується силікатний пісок, в легких розчинах (щільність менш 1500кг / куб. метр), що використовуються для загальнобудівельних робіт застосовується пемзовий, шлаковий або керамзитовий пісок. В сучасних будівельних сумішах для приготування розчинів для кладки в якості додаткового заповнювача використовується трас - щільна гірська порода вулканічного походження. Трас незамінний як гідравлічна тонкоподрібнена добавка при виготовленні будівельних розчинів для запобігання розшарування в суміші, створення високоякісного затверділого продукту. За рахунок вмісту траса зменшується ризик плям на поверхні кладки, та також не утворюється усадочні тріщини. Придбання готової будівельної суміші, точне дотримання інструкції з виготовлення розчину для кладки позбавляє від утомливих процедур із просівання піску, дотримання пропорцій, і інших операцій, що знижують продуктивність.

Як правильно приготувати розчин для кладки

При виборі відповідного розчину слід визначитися з такими факторами:
  • Умови кладки;
  • Вид і форма цегли;
  • Погодні режими готового споруди.
Асортимент розчинів «quick-mix», представлений компанією «Клінкер Буд», дозволяє вибрати потрібне рішення для будь-яких умов робіт! Відповідний по всіх параметрах розчин замішується в таких пропорціях: на 1 мішок (30кг) додайте 3,5-3,7 л води і розмішайте до консистенції «злегка підтале масло». Розчин повинен бути однорідним. Вкрай не рекомендується додавати воду в уже готовий розчин, тому що можна отримати різницю в кольорі з уже готовою кладкою. З розчинами «quick-mix» дуже просто працювати: зайвий розчин не псує поверхню цегли і легко видаляється.

Розчини «quick-mix» володіють такими перевагами:

  • Не видавлюють з себе воду, тому що мають водоутримуючі компоненти;
  • Зайвий розчин не сповзає по цеглині, що дуже корисно при двошарової кладці;
  • Стійкість до дощу, а після затвердіння - і до морозу;
  • Міцно склуюють кладку.
Одним з найголовніших плюсів розчинів «quick-mix» є максимальна простота використання. «Засипав, залив, змішав». Економте ваш час! Фахівці компанії «Клінкер Буд» завжди порадять оптимальний розчин для вашої кладки.   Час від часу розчин кладки потрібно перемішувати, це пов'язано з осіданням важких частинок, через що розчин втрачає однорідність. Відносно обсягу розчину - він безпосередньо залежить від обсягу кладки. Для малого обсягу робіт достатньо не більше 20 - 50 літрів суміші, при більшому обсязі кладки за участю декількох пар рук, рекомендується використовувати бетономішалку. Докладні рекомендації по застосуванню сумішей для тих чи інших цілей можна отримати, вивчивши інструкцію із застосування розчинів для кладки, представлених в нашому магазині, або проконсультуватися у менеджерів. Купуючи розчин для кладки в «КЛIНКЕР БУД» Ви можете бути впевнені в міцності і довговічності будівельних конструкцій!
Клинкер-Буд Украина
Лидирующий поставщик клинкерных материалов в Украине
Наші
Партнери