Далі

КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА

Клінкерна цегла – вигідне капіталовкладення!

Для багатьох слово клінкер відразу ж викликає асоціацію з достатком. В принципі, це не дивно – багато заможних будинкфв облицьовані клінкерною цеглою або плиткою, покриті клінкерної черепицею, а під’їзні дороги, тераси і доріжки в саду вимощені бруківкою з клінкеру. Причиною такої любові до клінкеру є його довговічність і високі естетичні якості – подібний матеріал прикрасить будь-який будинок. Звичайно, якщо мова йде про такий якісний і красивий матеріал, як клінкерна цегла – ціна далеко не завжди грає важливу роль – багато домовласників вибирають його, як спосіб підкреслити свій статус. Але насправді досить висока ціна клінкеру виправдовує себе і, вибираючи його, ви не даремно витратите гроші, навпаки: ви заощадите!

Клінкер сприяє енергозбереженню

За своїм складом клінкер є дуже щільним матеріалом, який практично не реагує на зміну температур. Він не нагрівається влітку, тому в будинку навіть в саму спеку буде прохолодно і це дозволить знизити витрати на охолодження приміщень. Взимку, навпаки, цегла не буде пропускати холод, а тепло збереже всередині, чим суттєво заощадить кошти на опалення будинку.

Цегла клінкерна – довговічний матеріал

Тестування клінкеру показали, що він зберігає корисні якості без втрат набагато довше, ніж інші матеріали такого типу. Наприклад, звичайна силікатна цегла розрахована на 50-60 років експлуатації, а клінкер – на 150. Висока щільність матеріалу обумовлює високу міцність, тому зашкодити такій цеглі не так вже й легко. За щільністю клінкер можна порівняти з гранітом, так що надійність і міцність у нього на рівні. Клінкер не руйнується під впливом агресивних атмосферних явищ – часті дощі йому не перешкода, так як у нього висока водонепроникність – коефіцієнт поглинання води не більше 2-3%. Фактично, він веде себе як скло – вода з нього просто стікає. Тому можна не боятися того, що цегла під дією вологи почне покриватися цвіллю або грибком, поступово руйнуючись і пропускаючи вологу в будинок.

Він надовго збереже первозданний вигляд

  • Клінкер не схильний до впливу ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цьому колір цеглини не вицвіте на сонці;
  • Через надзвичайно низьку властивість вологопоглинання навіть якщо ви упустите на цеглу або плитку фарбувальні речовини, вони не залишать сліду;
  • З цієї ж причини її можна чистити абразивними миючими засобами. Здатність відштовхувати воду і можливість чистити її побутовою хімією зробили клінкер чудовим лицювальним матеріалом для приміщень з підвищеною вологістю – басейнів і ванних кімнат. Крім того, клінкер не ковзає, що значно зменшує вірогідність отримати травму;
  • Він не стирається. Фарбування клінкеру відбувається не завдяки використанню фарбувального пігменту – сама глина і домішки визначають відтінок виробу. Тому колір клінкеру однаковий по всій товщині виробу і не витреться від тривалої посиленої експлуатації. Досить звернути увагу на клінкерній бруківці київ, яким мощать дороги з великою транспортною навантаженністю – незважаючи на напружений трафік, цегла не змінює колір;
  • Клінкер простий в експлуатації. Та ж черепиця, наприклад, не вимагає особливого догляду, а якщо трапився форс-мажор і один сегмент вийшов з ладу, досить змінити тільки його, немає потреби заново перекривати цілий сектор.

Таким чином, вкластися треба буде тільки раз, зате в результаті клінкер буде тільки економити ваші кошти.

Що ще слід враховувати при виборі клінкеру?

Якщо ви вибрали клінкерну цеглу купити потрібно ще й спеціальну суміш для нього. Звичайна цементно-пісочна суміш тут не згодиться, матеріал з таким низьким водопоглинанням вимагає до себе додаткової уваги. Спеціалізовані суміші для клінкера забезпечать найкращий результат і тільки посилять всі позитивні аспекти використання такого матеріалу. В іншому випадку, довговічність і міцність стін буде залежати не від якості використання матеріалів, а від того, наскільки швидко попливе стіна через те, що вода в швах створила прошарку між цеглинами.

Якщо вас цікавить клінкерна цегла київ, можете сміливо звертатися до нашого сайту. Тут вам допоможуть підібрати потрібну конфігурацію і модель виробу під кожен конкретний випадок. Крім того, ви зможете знайти багато корисної інформації і навчальних відео з монтажу плитки з клінкеру і яку суміш і мастику для швів найкраще вибрати.