Далі

Керамічна плитка для підлоги – Ваш куточок затишку

Історична батьківщина керамічної плитки для підлоги – Персія. Декоративні кахлі, що нагадують знамениті перські килими з рослинним орнаментом прикрашали палаци володарів величезних імперій. Сьогодні у кожного є можливість відчути себе падишахом – величезний вибір розмірів, кольорів і фактур дозволяє підібрати підходящу плитку під будь-який інтер’єр. Причому варіантів маса, від імітацій дерева до плиток з інкрустацією натуральних мінералів – можна знайти підходящу плитку на будь-який смак і гаманець, і політ фантазії не обмежений!

Кераміка такого роду, завдяки своєму різноманіттю, екологічності та різноформатності підходить для оформлення будь-якого інтер’єру і будь-якого стилю. Вона буде доречно виглядати і в житлових приміщеннях, і в офісах, в держустановах і в ванних кімнатах, на кухнях і в громадських холах – причому, всюди вона прослужить дуже довго, незважаючи на інтенсивність експлуатації.

Яка буває плитка для підлоги?

Основним критерієм, за яким плитки поділяють на категорії, є місце її застосування:

  1. Плитка для кухні

Така плитка відрізняється поліпшеною міцністю, жароміцністю і стійкістю до застосування абразивних хімічних засобів. Її можна чистити потужною побутовою хімією, не боячись того, що вона зіпсується.

  1. Плитка для ванних кімнат

Ця плитка більш вологонепроникна і на ній не утворюється грибок або цвіль. Крім того, щоб уникнути травматизму вона має спеціальне нековзне покриття.

  1. Плитка для приміщень загального користування

Для даної категорії характерна підвищена міцність і стійкість до витирання – вона розрахована на те, що по ній щодня будуть проходити багато людей.

При виборі моделі плитки варто враховувати її майбутнє використання і характеристики: правильно підібрана плитка буде служити вам вірою і правдою не один рік, не втрачаючи своїх властивостей і зовнішнього вигляду.

Переваги кераміки для підлоги

Не важливо, де знаходиться будівля, в яке ви вибираєте плитку підлогову Київ, це чи маленьке містечко на Закарпатті, чи будинок в мегаполісі, всюди така кераміка буде виглядати доречно. Крім того, вона особливо цінується за:

  • Високу зносостійкість. Якісний матеріал вимагає одноразових витрат, і ви зможете забути про щорічні косметичні ремонти.
  • Естетичні якості. Насправді різноманітність моделей просто вражає: моделі під дерево, під шкіру, під натуральний камінь, мозаїчна плитка, кахлі, мереживна, з етнічними мотивами і список цей можна продовжувати нескінченно.
  • Висока міцність. Плитки з високоякісної кераміки, мабуть, не поступляться граніту в міцності, тому вони і стали настільки популярними останнім часом. Гарний довговічний матеріал за демократичними цінами – це чи не запорука успіху?

 

Головне, правильно підібрати характеристики майбутньої підлоги. По-перше, незалежно від того, де ви будете використовувати плитку, зверніть увагу на її зовнішній вигляд: якісна плитка має правильну геометрію, рівні краї, глазур на поверхні без вад, напливів та тріщин, плитки без наколів і нерівностей. Якщо ви хочете оформити інтер’єр з теплою підлогою, слід звернути увагу на колекції плитки для підлоги київ, які підходять для використання в таких системах.

 

На нашому сайті ви зможете знайти безліч варіантів плитки для підлоги від провідних виробників з Європи, України і країн ближнього зарубіжжя, з сертифікатами і гарантією якості. Різні колекції моделей, підбір якісних сумішей для укладання і додаткові дрібниці, представлені тут, допоможуть вам створити ідеальне покриття для підлоги!